مسئولیت اجتماعی شرکت تولیدی فرمان ماینر چیست؟
به این معناست که کسب‌وکارها، علاوه بر به حداکثر رساندن ارزش سهامداران، به گونه‌ای عمل کنند که به نفع جامعه باشد، نه صرفاً نتیجه نهایی. مسئولیت اجتماعی به طور فزاینده ای برای سرمایه گذاران و مصرف کنندگانی که به دنبال سرمایه گذاری هایی هستند که نه تنها سودآور هستند بلکه به رفاه جامعه و محیط زیست نیز کمک می کنند، اهمیت یافته است. در حالی که منتقدان به طور سنتی استدلال می‌کنند که ماهیت اساسی کسب‌وکار جامعه را به عنوان یک ذینفع در نظر نمی‌گیرد، نسل‌های جوان مسئولیت را پذیرفته و تغییرات را به پیش می‌برند.

در شرکت تولیدی فرمان ماینر یک الزام اخلاقی نیز وجود دارد. اقدامات – یا فقدان آنها – بر نسل های آینده تأثیر خواهد گذاشت. به زبان ساده، مسئولیت اجتماعی شرکت تولیدی فرمان ماینر یک حس خوب است، و عدم انجام آن می تواند تأثیر مخربی بر ماهیت شرکت داشته باشد. مسئولیت اجتماعی همچنین می‌تواند روحیه شرکت را تقویت کند، به‌ویژه زمانی که یک شرکت بتواند کارکنان را با اهداف اجتماعی خود درگیر کند.
از جمله مشارکت هایی که شرکت تولیدی فرمان ماینر سهم کوچکی در آنها دارد عبارتند از:

1- صندوق ملی محیط زیست

2-موسسه خیریه محک – حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

3- انجمن حمایت از کودکان کار

4- انجمن حمایت زندانیان 

5- ستاد دیه کشور

 

HOME | COTAC US | INSTAGRAM

<yoastmark class=

طرح ایران من همیشه سبز

در طرح ” ایران من همیشه سبز ” 

در مجموع 5 زیتون تلخ 1 عرر 6 یوکا 13 گندمی 5 یال اسبی 1 نهال در مجموع 31 بوته و نهال کاشته شد. هدف بیابان زدایی، جلوگیری از فرسایش زمین و تعامل با محیط زیست مان می باشد . این طرح در مردادماه 1402 به همیاری و همکاری پرسنل خوب و زحمتکش شرکت تولیدی فرمان داده گستر شرق انجام شد. بی شک این مهم بدون همیاری تیم شرکت فرمان محقق نمی شد . 

طرح اهدای خون اهدای زندگی

در طرح ” اهدای خون اهدای زندگی ” 

اهدای خون، اهدای زندگی به همنوعی است که جانش به قطرات خون اهدا کنندگان بستگی دارد و اهدا کننده بی‌هیچ چشم داشتی فقط به امید نجات جان انسانی خون خود را اهدا می‌کند تا شادمانی و سلامتی که بزرگترین نعمت الهی است را به نشانه انسانیت و ایثار به بیمار و خانواده‌اش هدیه کند، هدیه‌ای از جنس نوع دوستی. . ترویج فرهنگ اهدا خون ضمانت‌کننده سلامت جامعه است زیرا بر سلامت اهدا‌کننده نیز اثرات سازنده می‌گذارد و جان یک بیمار نیازمند را هم نجات می‌دهد.