احتمالا عبارت ماینر هتلینگ تا بحال به گوشتان رسیده ، در این نوشته قصد داریم به توضیح این کلمه بپردازیم . در ادامه با فرمان ماینر همراه باشید. شاید فارم ماینینگ یا خرید ماینر برای سرمایه گذاری در زمینه استخراج ارز دیجیتال وسوسه برانگیز باشد ، اما اگر فقط براساس نکات مثبت و اعداد ارقام بخواهیم روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم ، حرکتی کاملا ناشیانه انجام داده ایم. مهمترین و اساسی ترین نکته در استفاده از ماینر ، خرید آن نیست ( در واقع خرید دستگاه شاید کم اهمیت ترین بخش باشد) بلکه تامین برق و نگهداری از دستگاه در شرایط مختلف است که به ترتیب در اولویت های بعدی قرار میگیرند.

تامین برق دستگاه مهمترین و در عین حال دشوارترین بخش قضیه است. تا همین چند ماه پیش ایران یکی از بهترین نقاط دنیا برای راه اندازی فارم بود ، زیرا به آسانی میشد از یارانه برق که برای فعالیت در زمینه کشاورزی یا صنعت تعریف شده بود را استفاده و برق دستگاه های پر مصرف ماینر را با ارزانترین رقم ممکن فراهم کرد .

اما اخیرا به دلیل سخت گیری های دولتی مبنی بر استفاده از یارانه برق دولتی برای صنایع دیگر در ماینینگ ، تامین برق دیگر به سادگی گذشته نیست . اخیرا بسیاری از فارم های فعال که از برق صنایع برای استخراج بیت کوین استفاده میکردند ، توسط وزارت نیرو شناسایی و پلمب شدند.شرکت فرمان ماینر در همین راستا خدمات هتلینگ و نگهداری دستگاه های ماینر شما را ارائه می دهد.

شرکت فرمان داده گستر شرق (فرمان ماینر )

تولید کننده دستگاههای استخراج رمز ارز ماینر در ایران با مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و دارای گواهینامه   ISO9001 پیشرو در صنعت تولید ماینرهای ایرانی میباشد. فرمان ماینر با تولید و مونتاژ ماینر ایرانی تلاش بر این دارد که خط مشی و چشم انداز خود را  شعار ” تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ” قرار داده و این جمله نفیس را عملیاتی کند. کلیه محصولات این شرکت دارای سند مالکیت ماینر، مجوز دار، تست و کنترل شده در واحد تست و کنترل پس از بررسی های کامل مجوز دستگاه ماینر به نام مالک صادر می شود. در واحد تحقیق و توسعه سعی بر آن بردیم که محصولات با کیفیت و با بازدهی بالاتر را به علاقه مندان صنعت ماینینگ و بلاک چین و یا تولیدکنندگان ماینر، استخراج کنندگان رمز ارز و فعالین حوزه بلاک چین ارائه کنیم.

در واحد تحقیق و توسعه شرکت فرمان داده گستر شرق (فرمان ماینر ) چندین پروژه به صورت موازی در حال انجام می باشد:

  • کاهش صدای ماینرها ( سایلنت کردن ماینرها )

  • کاهش دمای ماینرها به منظور کاهش تولید گرما و بهبود راندمان و جلوگیری از آتش سوزی

  • سیستم های هشدار و قطع دستگاه از منبع انرژی یا همان پاور ماینر ، و ارسال پیامک یا نوتیفیکیشن به کار بر

  • سیستم اطفاء حریق و هشدار

سایر خدماتی که توسط فرمان ماینر ایجاد می شود.

در شرکت فرمان ماینر بر این باور هستیم که تولید و پشتیبانی ها ومانع زدایی ها راه توسعه اقتصادی کشور می باشند. تلاش خواهیم کرد با ارائه خدمات پس از فروش، پشتیبان مشتریان عزیز و علاقمندان به صنعت ماینینیگ و بلاک چین باشیم.

جهت کسب اطلاعات و اخبار مرتبط با صنعت ماینینگ، ارزهای دیجیتال، ماینر ریگ ماینینگ خرید و فروش ماینرهای مجاز میتوانید به سایت Arz724.com  و یا اپلیکیشن ارز 724 مراجعه کنید.

همچنین برای استعلام سند مالکیت ماینر میتوانید به قسمت استعلام مراجعه فرمایید.

برای ارتباط با ما و سفارش دهی از طریق واتس اپ با ما ارتباط برقرار نمایید.

خرید ماینر | تولید کننده ماینر قانونی | ماینر بیت کوین | خرید انواع ماینر و ماینر قانونی